Mārketinga un sabiedrisko attiecību risinājumi Tavam uzņēmumam

  • mārketinga un sabiedrisko attiecību stratēģijas un plāni

Izstrādājam sabiedrisko attiecību stratēģijas, komunikācijas un mārketinga aktivitāšu plānus, atrodot pareizo informāciju un pareizos līdzekļus, lai to nogādātu pie īstajiem cilvēkiem īstajā laikā.

Veicam bijušo mārketinga aktivitāšu izpēti un novērtējam plānoto aktivitāšu iespējamo efektivitāti, un nepieciešamību.

Pamatojoties uz Jūsu biznesa plānu, mūsu tirgus izpēti un konkurentu analīzi, sastādīsim mārketinga vai sabiedrisko attiecību plānu, kuru Jūsu speciālisti varēs realizēt. Ja Jums nav šādu iekšējo resursu, ikdienas mārketinga aktivitātes veicam arī mēs.

Piesaistīt mūs uz Jūsu mārketinga pasākumiem Jūs varat tikai uz vienu projektu vai ilglaicīgi.

  • sabiedriskās attiecības

Veicinām pastāvīgu komunikāciju ar žurnālistiem, nodrošinot sistemātiskas un ilgstošas komunikācijas veidošanu, izmantojot preses relīzes, mediju attiecību veidošanu un tēmu iniciēšanu masu medijos. Organizējam un vadam preses konferences un citus mediju pasākumus.

  • pasākumu organizēšana

Plānojam un organizējam informatīvas un reklāmas kampaņas, diskusijas, korporatīvos pasākumus iestādes darbiniekiem, klientiem vai sadarbības partneriem.

  • tekstu veidošana (copywriting)

Rakstām pārdostpējīgus tekstus, ievērojot Jūsu mērķauditorijas specifiku, mājaslapām, brošūrām, skrejlapām, laikrakstiem (klientu, iekšējiem, nozares), reklāmrakstiem, preses relīzēm.

Pirms rakstu veidošanas, izpētīsim Jūsu nozari, mērķauditoriju, lai radītais teksts būtu pēc iespējas labāk saprotams Jūsu klientiem un pozitīvi ietekmētu klienta rīcību vai viedokli.

Reizēm uzņēmuma personālam ir sarežģīti saprotami un pēc iespējas vienkāršāk uzrakstīt tekstu, jo Jūs vienkārši zināt pārāk daudz. Tad ieteicama ārštata speciālista palīdzība, kurš, iedziļinoties Jūsu jautājumu specifikā, radīs tekstu, kurš būs saprotams un efektīvs ne tikai Jums pašiem, bet arī Jūsu klientiem.

Ja Jums nepieciešami teksti drukātajiem materiāliem, labprāt nodrošināsim drukāto materiālu druku pie uzticamiem sadarbības partneriem.

  • mājaslapu projektu vadība un sociālie mediji

Veicam jaunu mājaslapu izstrādi, veidojam to struktūru, gatavojam tekstus, veicam konkurentu mājaslapu izpēti un administrējam sociālos kontus (SMM), piesaistot pēc iespējas vairāk Jūsu klientu un potenciālo klientu.

Ar Jūsu mājaslapas palīdzību un aktivitātēm sociālajos medijos, Jūsu potenciālajiem un esošiem klientiem ir iespēja Jūs atrast, uzzināt par Jums jaunumus un to, kā Jūs viņiem varat palīdzēt.

Lai mūsdienas sasniegtu biznesa panākumus, svarīgi, lai Jums ir efektīva Jūsu uzņēmuma klātbūtne tiešsaistē – gan mājaslapā, gan sociālajos medijos. Lai par to pārliecinātos, veicam SEO optimizāciju, esošo tekstu korekciju, papildināšanu, sociālo kontu izveidi un administrēšanu, nodrošinot to, ka Jūs virtuālajā pasaulē atradīs un sapratīs, piesaistot gan sekotājus, gan citus interesentus.

  • e-pasta un sms mārketings

Dažreiz uzņēmumiem visefektīvākais komunikācijas un informācijas izplatīšanas veids, kā paziņot saviem klientiem jaunumus gan par produktu/pakalpojumu, gan par uzņēmumu kopumā, ir e-pasta un sms mārketings. Šis ir arī ļoti parocīgs informācijas izplatīšanas veids jo mūsdienās telefonu ar mobilo internetu tajā (jeb smartphone) pēc pētījumu aģentūras TNS datiem, lieto katrs piektais jeb 19% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem. Arvien populārāks kļūst arī planšetdators, kuru lieto jau 7% Latvijas iedzīvotāju.

Mēs Jums piedāvājam izmantot e-pasta un sms mārketinga priekšrocības:

-  Jūsu - unikālā sūtītāja vārda reģistrēšanu

- Profesionālu klientu vadības sistēmu (CRM), kuras ietvaros mēs palīdzēsim noteikt Jums interesējošo mērķauditoriju

- sms mērķauditorijas segmentēšanu

- Jaunu saņēmēju piesaistīšana ar parakstīšanās anketu palīdzību

- Google Analytics integrācija

- sms kampaņu integrācija e-pasta mārketinga stratēģijā

- e-pasta un sms mārketinga kampaņu atskaites

  • zīmola attīstība un atpazīstamība

Jūs jau esat radījuši unikālu zīmolu, vai tikai plānojat tādu radīt, bet Jums nav ne jausmas, kā šo zīmolu padarīt atpazīstamu? Mēs izveidosim Jūsu zīmolam ieviešanas/attīstības stratēģiju un palīdzēsim tam veiksmīgi darboties un gūt Jums peļņu.

Veiksmīgs zīmols ir Jūsu uzņēmuma/produkta panākumu atslēga, kas nedarbojas vienīgi tad, ja Jūsu klients par šo zīmolu neko nav dzirdējis.

Sazinies ar mums!

Zane:+371 29189734
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Facebook: /pages/Balts-uz-melna/255067514546925?sk=wall
  • Linked In: /company/sia-balts-uz-melna?trk=nmp_rec_act_company_photo
  • Twitter: baltsuzmelna