Vai TU runā ar saviem klientiem jeb kas ir efektīvs mārketings?

      Tavs uzņēmums ražo, pārdod, apkalpo vai izplata kādu produktu/pakalpojumu. Jūs pazīst noteikts klientu loks, bet kopējais uzņēmuma mērķis ir paplašināt ne vien savas darbības apmērus, palielināt peļņu, bet arī informēt savus esošos un potenciālos klientus gan par aktualitātēm uzņēmumā, gan nozarē. Tiek pieņemts lēmums, izmatojot sociālos tīklus, šo mērķi realizēt.

Mūsu pieredze liecina, ka šī mērķa realizēšanai uzņēmumi un iestādes aktīvi pievēršas sociālā tīkla konta izveidošanas pirmajos 3 mēnešos. Pēc tam maz pamazām sāk šķist, ka patiesībā jau mums nav nemaz tik daudz ko teikt, komunicēšana šajos tīklos prasa pārāk daudz laika un darbiniekiem šādai nodarbei vienkārši nav laika.

Taču sociālā tīkla sekotāji, kas BEIDZOT pamanījuši, ka viņiem pazīstamais uzņēmums sācis dialogu ar saviem klientiem, vai ievērojuši, ka ir viens tāds foršs kantoris, kas aktīvi mēģina ar mums komunicēt, turpina sekot un gaidīt sarunas turpinājumu. Atklājas pilnīgi reāla aina - TU mūs interesē, bet TU ar mums nerunā!

 

  

Sazinies ar mums!

Zane:+371 29189734
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Facebook: /pages/Balts-uz-melna/255067514546925?sk=wall
  • Linked In: /company/sia-balts-uz-melna?trk=nmp_rec_act_company_photo
  • Twitter: baltsuzmelna